Biuro rachunkowe Mrągowo 2023-02-13T08:51:58+00:00

BIURO RACHUNKOWE MRĄGOWO

USŁUGI FINANSOWO/KSIĘGOWE

Specjalizujemy się w:

Kancelaria WIECZOREK & WIECZOREK Doradcy Prawni i Finansowi, świadczy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia spraw związanych z rachunkowością i księgowością. Nasze biuro rachunkowe Mrągowo to zespół profesjonalnych księgowych, posiadających gruntowną znajomość zagadnień z zakresu księgowości, rachunkowości oraz prawa finansowego i prawa podatkowego.

Współpracujemy ściśle z biegłymi rewidentami, audytorami oraz znanymi w kraju doradcami podatkowymi specjalizującymi się m.in. w podatkach od towarów i usług oraz akcyzy, popularnie nazywanymi VAT-em. Znajomość tej materii, bieżąca analiza dokonujących się zmian w sferze szeroko rozumianej księgowości oraz przepisach prawa z tego zakresu, jak i doświadczenie kardy naszego biura rachunkowego w Mrągowie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dodatkowym atrybutem zespołu naszych księgowych jest ich wieloletnie doświadczenie zdobywane pieczołowicie na przestrzeni wielu lat w wielu przedsiębiorstwach o bardzo różnej specyfice działalności gospodarczej.

Głównymi dziedzinami działalności rachunkowej, księgowej i finansowej biura rachunkowego w Mrągowie jest kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Biuro rachunkowe Mrągowo:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych), ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego,
  • ewidencja i rozliczanie VAT,
  • sporządzanie sprawozdań INTRASTAT, DG-1, F-01 i inne,
  • obsługa całokształtu spraw kadrowych (w tym rozliczanie ZUS),
  • pomoc przy zakładaniu firm, a także przy ich likwidacji,
  • sporządzenie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych.

Biuro rachunkowe Wieczorek & Wieczorek w Mrągowie świadczy swoje usługi na terenie całego kraju.