Rynki wschodnie 2022-12-27T11:06:26+00:00

RYNKI WSCHODNIE

Pomagamy w:

Kancelaria WIECZOREK & WIECZOREK Doradcy Prawni i Finansowi, specjalizuje się również w świadczeniu kompleksowej obsługi przedsiębiorców, osób indywidualnych, jak również instytucji na terenie państw Europy Wschodniej.

Zdajemy sobie sprawę, iż działanie na terenie innego państwa niesie za sobą różnego rodzaju kłopoty i trudności, dlatego oferujemy Państwu pomoc, doradztwo i obsługę świadczoną przez naszych specjalistów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z Waszą działalnością na terenie krajów Europy Wschodniej. Pomagamy w działaniach związanych ze znalezieniem partnerów biznesowych, nawiązywaniem z nimi współpracy, opracowywaniem specjalistycznych informacji oraz analiz rynkowych, czy też uruchamianiem działalności gospodarczej. Mogą być Państwo pewni, że w sposób profesjonalny pomożemy Wam uporać się z każdą sprawą.

Doświadczony zespół prawników oraz specjalistów z zakresu finansów stale poszerza swoją wiedzę, praktykę i doświadczenie tak, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Doskonała znajomość zagadnień z zakresu obsługi Rynków Wschodnich umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług.